Брашов готується до румунських скелі 2021

У четвер, 7 жовтня, з 19:00, Брашов проведе захід Romanian Rocks 2021, вражаюче розгортання художників, що складають найбільшу Румунську музичну групу в історії.

ROMANIA ROCKS 2021 вперше представить в Брашові вражаюче нове виробництво, в якому державний філармонічний оркестр Брашова під паличкою диригента Remus Grama буде повторно інтерпретувати відразу і разом вражаючим чином ще 25 з найвідоміших пісень в історії Римської музики минулого і до сьогоднішнього дня, пісні, які вплинули і вразили цілі покоління.

Вони знову будуть цінними гостями, які співатимуть разом з цим супер-оркестром, художниками з 4-х поколінь, які принесли ці п’єси в суспільну свідомість: Крісті Мінкулеску (Iris), Калін Гоя (Voltaj), Флавіус Бузіла (Hara), Адріан деспот (Vita De Vie), Роксен і ЕМАА. Ведучий заходу-Джордж Зафіу (Europa Fm).
У рамках заходу будуть представлені два особливих моменти, присвячених диригенту Резвану Метеа і лідеру групи Cargo Адріану Барару, який виїжджає з нас на початку року після зараження Covid-19.

Унікальна в Румунії основна ідея проекту полягає в “разом”, інноваційному та вражаючому співробітництві поколінь Румунських музикантів,які заохочують румунське художнє творіння.

Вхід вільний.

Залишити відповідь