Виграйте “між двома світами” Сулейкі Джаоуад, книгу осінніх мемуарів в Humanitas

Europa FM дає вам можливість виграти бестселер New York Times: “між двома світами” Сулейкою Жауад, книгою пам’яті осені в Humanitas.

“Приголомшлива, бездоганно написана книга, яку неможливо залишити з-під контролю”, – резюмує Publishers Weekly.

“Між двома світами” говорить про протистояння невідомому і горі. Коли ваше життя висить на нитці, перспектива щастя змінюється назавжди.

Сулейка Джауад народилася в Нью-Йорку з туніського батька і швейцарської матері. Він пройшов Музичне навчання в Juilliard, отримав ступінь бакалавра в Прінстонському університеті і закінчив ступінь магістра в літературі в коледжі Беннінгтона. У 22 роки він переїхав до Парижа з бажання стати військовим кореспондентом. Проте його мрії були позбавлені невпинного діагнозу: лейкемії. Після чотирьох років лікування на лікарняному ліжку Сулейка Джауад написала серію статей для New York Times під назвою Life, Interrupted, удостоєний премії Emmy. Її статті також були опубліковані в журналі New York Times Magazine, The Atlantic, The Guardian, Vogue, Paris Review, Los Angeles Times, Glamour і на веб-сайті NPR. Між двома світами. Спогади про призупинене життя з’явилися в Сполучених Штатах навесні цього року, насолоджуючись вражаючим успіхом. Її виступ TED був одним з найпопулярніших в 2019 році, опублікувавши майже 5 мільйонів переглядів на YouTube.

Підпишіться на конкурс до 7 листопада, а 8 листопада Ви можете бути серед переможців однієї з 10 примірників книги “між двома світами” Сулейкі Джауад, книги мемуарів осені в Humanitas.

Переможцями конкурсу є: Ліана Банчу, Роска Клаудіу, Болбос Лавінія, Симона Баніка, Коман Ралука Олена, Онческу Едуард, Бутнару Беатріс, Боростяну Крістіан Стефан, попа Міхаела, Бурдужа Рамона. Вітати.

Залишити відповідь