Виграй в Європі FM новий альбом ABBA- “Voyage”

Europa FM представляє новий альбом ABBA- “Voyage”, а слухачі Europa FM першими можуть слухати пісні на ньому у вихідні дні ABBA. Крім того, з п’ятниці, 5 листопада, і до неділі, 14 листопада, в програмах Europa FM можна просто виграти альбоми ABBA – “Voyage” у супроводі оригінального рюкзака ABBA.

За сигналом, наданим DJ, відправте протягом наступних 10 хвилин звукове повідомлення на WhatsApp на 0728.111.222 з вашою інтерпретацією рефрена ABBA, пісні, яка потім транслюється в Europa FM, або іншого хіта, який вам подобається співати. Якщо ваше повідомлення переконає нас, ми віддамо його в прямому ефірі Europa FM і виграємо подарунок ABBA-новий альбом “Voyage”, рюкзак “ABBA”, а також можливість побачити ABBA live в Лондоні в 2022 році.

Детальна інформація про альбом ” Voyage “була анонсована на початку вересня разом з оголошенням про” ABBA Voyage”, революційний концерт, який здивує Агнету, Бьорн, Бенні і Анні-Фрід на сцені у вигляді цифрових аватарів разом з живою групою, що складається з десяти чоловік, на сцені, спеціально побудованої для цього заходу під назвою”ABBA Arena”. Ця сцена знаходиться в Лондоні, в парку королеви Єлизавети Олімпійський парк, а концерти почнуться 27 травня 2022 року.

Оголосивши новий альбом, ABBA перевершила рекорди, оскільки за три дні він записав найбільшу кількість попередньо замовлених альбомів у Великобританії з більш ніж 80 000 копій. Крім того, протягом перших трьох днів після оголошення було продано понад 250 000 квитків на концерт. Під час концерту група ABBA виконуватиме як присвячені пісні, так і пісні з нового альбому, включаючи “I Still Have Faith in You” і “Don’t Shut Me Down”.

Залишити відповідь