Місяць АББА, в Європі FM. Виграйте альбом ABBA з колекції

Листопад місяць ABBA, в Європі FM! Ми разом відзначаємо повернення групи з новим студійним альбомом, оголошеним як останній альбом ABBA. ABBA залишається однією з найпопулярніших поп-груп у світі, з дисками, проданими більш ніж 385 мільйонам дітей по всьому світу, і хітами, такими як” Ватерлоо”,” Dancing Queen “і”Take A Chance On Me”.

Попередній студійний альбом групи “The Visitors” був випущений в 1981 році.

Новий дискографічний матеріал, альбом “Voyage” буде випущений 5 листопада і може бути вперше почутий в Europa FM у вихідні дні ABBA, 5,6 і 7 листопада. Europa FM, офіційний партнер нового дискографічного матеріалу ABBA, підготував шанувальникам більше сюрпризів у перші вихідні листопада, а також протягом місяця, призначеного місяцем ABBA, в Europa FM.

Протягом місяця Europa FM дає вам можливість зареєструватися в Інтернеті на конкурсі, який наблизить вас до зустрічі з найбільш очікуваною подією ABBA-концертом, запланованим у травні 2022 року в Лондоні. З кожною участю в конкурсі на europafm.ro або на конкурсах ABBA на частотах Europa FM ви автоматично входите в розіграш для повного досвіду для двох осіб на концерті ABBA – Voyage 2022 в Лондоні (2 квитки на концерт, 2 квитки на літак і проживання на день заходу).

Після місяця ABBA, в Europa FM, шляхом жеребкування ми вибираємо 30 переможців одного колекційного альбому ABBA-альбоми, які написали історію в музиці.

Залишити відповідь