Нова пісня ABBA- “Just A Notion”, ексклюзивна для Europa FM

Нова пісня ABBA – “Just a Notion” була вперше почута в Румунії виключно в Europa FM, офіційному партнері ABBA для майбутнього альбому “Voyage”, який повинен з’явитися 5 листопада.

З майже 400 мільйонів альбомів, проданих по всьому світу, 17 хітів номер 1 і більше 16 мільйонів завантажень потоків, ABBA є одним з найуспішніших музичних груп у світі всіх часів. З моменту свого відкриття з піснею “Ватерлоо” в 1974 році Музика ABBA підкорила серця людей по всьому світу. Сьогодні пісні, які вони створили-написані і вироблені Бенні Андерссон і Бьорн Ульваеус і вокально виконані з пристрастю і прихильністю Агнетха Fältskog і Анні-Фрід” Фріда ” Lyngstad-вважаються важливою частиною міжнародної музичної історії.

У XXI столітті ABBA є більш популярним, ніж будь-коли. ABBA Gold, спочатку випущений в 1992 році, нещодавно перейшов на 1000-й тиждень до списку альбомів Великобританії, перший альбом в історії, який досяг цієї стадії. Контент , який використовує хештег # ABBA в TikTok, нещодавно досяг мільярда переглядів, без того, щоб каталог був офіційно доступний на платформі. ABBA була представлена в зал слави рок-н-ролу в 2010 році, а” Танцююча королева”, одна з найулюбленіших пісень, була додана в Зал слави Греммі в 2015 році.

Листопад буде Місяць ABBA в Europa FM, з великою кількістю сюрпризів для нових і старих шанувальників групи, які ви відкриєте для себе як на радіо, але особливо на europafm.ro.

Europa FM випускає новий альбом “Voyage” в Румунії і дає можливість шанувальникам дістатися до Лондона на історичному концерті ABBA 2022 року. Всі деталі приходять в наступний період по радіо і на europafm.ro!

Залишити відповідь