Отримує державну премію UG за енергетичну стійкість Гуанахуато 2019

Перше місце в категорії навчальних закладів посіла школа вищого середнього рівня Irapuato (ENMSI), а третє місце-коледж вищого середнього рівня (CNMS). Крім того, були визнані північно-східний міждисциплінарний центр (CINUG), Департамент міждисциплінарних досліджень в Юрірії (DEM) і коледж вищого середнього рівня Гуанахуато (CNMSG).

Державна влада на чолі з доктором Еусебіо Вега Пересом, секретарем з інновацій, науки та вищої освіти (SICES), вручили нагороди та нагороди керівникам університетських штабів, які прийшли в супроводі керівного органу своїх навчальних закладів.

Д-р Хесус Мартінес Патіньо, директор екосистеми Life UG, пояснив, що з 2010 року установа приступила до розробки інституційного проекту енергозбереження та ефективного використання енергії, який відповідає за вибір і координацію участі або штаб-квартир, що мають право на виклик, на основі історичного моніторингу споживання енергії та свідчень дій в області ефективності та енергозбереження.

Університет Гуанахуато пропагує ідеологію сталого розвитку за допомогою освітніх програм та спеціалізованих навчальних підрозділів, від управління з питань рівності та соціальної відповідальності, Управління університетської інфраструктури та послуг, екосистеми зв’язку, розвитку та застосування знань, а також від його технопарків.

В інтерв’ю д-р Іван Абель Ернандес Роблес, виконавчий директор міжвідомчого енергетичного центру (CINERGIA UG), підкреслив, що навчальний будинок прагне до впровадження стійких будівель по всьому університету, що створює нові проблеми для їх реалізації, над чим працюють всі співробітники цього дослідницького центру.

Такі заходи, як Державна премія за стійку енергетику, дозволяють поширювати і впроваджувати заходи щодо ефективного використання електроенергії в умовах здорової участі та безперервного навчання державних установ, великих, середніх і малих підприємств, а також шкіл і дослідницьких центрів.

Залишити відповідь