Прощання з дровами, розвиває xaquixe електрична піч для totopo

Оахака де Хуарес, Оахака. 19 жовтня 2018 року (інформаційне агентство Conacyt).- Для протидії використанню дров при виготовленні знакового тосту (totopo) в районі перешийка Теуантепек і сприяння відновленню тисяч печей, постраждалих в результаті землетрусу 7 вересня 2017 року, екологічні процеси Xaquixe (PPX) надали виробникам екологічний прототип.

Президент і засновник цієї громадянської асоціації Крістіан Торнтон пояснює, що піч виготовлена з традиційного горщика, вогнетривкої цегли, мінерального ізолятора, саману і сонячних батарей, що запобігає споживання деревини при роботі на електричній енергії.

На прохання пластикового художника Франсіско Толедо, вказує він, Асоціація провела цю нову модель, щоб внести свій внесок у навколишнє середовище і в той же час оживити економіку області.

Землетрус 7 вересня магнітудою 8,2 призвів до руйнування понад 60 тисяч будинків, пошкодження близько трьох тисяч шкіл, руйнування урядової інфраструктури і підприємств в цьому районі, а також руйнування чотирьох тисяч 799 печей totopos, згідно з переписом уряду штату і Національної комісії з розвитку корінних народів (КДІ).

Перед цим Xaquixe – “біля основи гори”, для перекладу з сапотеко на іспанську мову— надав зацікавленим сторонам розробку, яка знаходиться всередині трейлера, призначеного для транспортування в район перешийка.

“Проект безкоштовний, і будь-який бажаючий може прийти на Проекологічні технологічні об’єкти для навчання або попросити нас відвідати регіон, щоб доставити прототип, і під час будівництва він також навчається”, – говорить він.

Він підкреслює, що людям доцільно вносити зміни в конструкцію печі, а також буде доступно відео, в якому буде показано, як вона може бути побудована, а також місця, де досягаються входи.

Конструкція також дозволяє значно використовувати енергію, таким чином, що час, необхідний для нагрівання, становить пару годин, і після досягнення температури воно підтримується безперервно.

Дослідження, підготовка кадрів і розвиток
Xaquixe-це компанія, що спеціалізується на видувному склі з 16-річною основою в Оахаці, протягом якого вона консолідувалася з 95-відсотковою стійкістю, а також використанням переробленого скла та альтернативних джерел енергії.

Крім створення художніх, декоративних і утилітарних творів, протягом усього свого існування компанія ініціювала дослідницькі, навчальні та дослідно-конструкторські проекти.

Директор, Саліме Харп Крусес, каже, що компанія прагнула внести свій внесок у розвиток знань для організації, а також з ремісниками, що виробляють зелену грязь і мескаль.

У ньому говориться, що через проекти, представлені Національній Раді з науки і техніки (Conacyt), вони отримували фінансування послідовно в період з 2012 по 2016 рік.

Перший проект, за його словами, складався з високоустановлюваної печі для скла, і їм вдалося включити в неї спалювання горілого (обробленого) рослинного масла через запатентовану багатопаливний пальник, розроблену PPX; в той час як в 2013 році вони розробили високоустановлювану піч для кераміки і включили в свої процеси використання біогазу з анаеробного реактора.

У 2014 році вони провели перший етап дослідження електричної енергії на основі сонячної концентрації; в 2015 році-високо стійку піч для дистиляції мескалю в мідному нерухомому стані, а в 2016 році-другий етап електричної енергії на основі сонячної концентрації з геліостатами і відстеження сонця.

Здійснюючи екскурсію по майстерні, в якій у нього розроблені прототипи, Крістіан Торнтон підкреслює, що розроблена технологія зайнята ремісниками-керамістами і компаніями mezcaleras, які користуються значним попитом.

Піч mezcal, розроблена Xaquixe, має систему згоряння, яка використовує до однієї п’ятої газу в порівнянні з іншими, а також конвекційна, що дозволяє виробляти mezcal з низьким вмістом міді і метанолу, а також “копіювати ” роботу дров.

Він підкреслює, що на кожен літр мескаля потрібно від 10 до 14 кілограмів дров, тому використання газу і переважного біогазу, які можуть виробляти самі мескальєри, дозволяє забезпечити значну економію в екологічному та економічному відношенні.

“Спеціальність” Xaquixe (на додаток до шматків скла) є ефективне використання енергії, шляхом проектування печей і реакторів, які генерують біогаз, який може бути використаний у власних процесах компаній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.