Ваш переїзд і поради по переїзду по країні

Нещодавно я розповів про те, як ми вступаємо в нову главу в нашому житті, і ця нова глава включала в себе наше повернення в Вісконсін. Це була довга поїздка, і так як нам довелося всю дорогу їхати на рухомому вантажівці, ми вирішили не поспішати і дати собі 4 дні на те, щоб перетнути країну.

Я не знаю, як ви, Але наші діти погано себе почувають в безпосередній близькості один від одного. Це все одно що садити кішок і собак разом в маленьку клітку, ха-ха!! Я жартую…. трохи, але насправді наші діти постійно сваряться, коли ми довго сидимо в машині. Ніхто не може домовитися про фільм, музику або про те, про що ми говоримо. Хтось весь час дивиться на когось іншого, і якщо ви мама, Ви знаєте, як це жахливо, коли ваші діти дивляться один на одного * вставте найбільший захід очей за всю історію *. Отже, давайте поговоримо про деякі мої поради про те, як найкращим чином використовувати переїзд по країні.

Це найважливіше – для вашого розсудливості! Повір мені!! Я знаю, що це звучить трохи контрпродуктивно в порівнянні з усією дистанцією і відставанням на багато миль. Однак іноді вам просто потрібно викинути час у вікно і витягти максимум користі з ситуації. Коли ви подорожуєте по країні, у вас насправді немає цікавого місця, якого ви з нетерпінням чекаєте. Ви в значній мірі просто відраховуєте секунди, поки не заїдете на парковку готелю, і дозволяєте своїм дітям бігати прямо по краю басейну і плескатися, поки ви мовчки сидите в стороні, молячись, щоб це втомило їх на ніч! Переїзд навіть близько не схожий на поїздку у відпустку, тому плануйте безліч зупинок. Якщо ви побачите щось красиве, зупиніться і погляньте!

Якщо ви голодні, зайдіть в цілодобовий магазин і перекусіть! Чи знаєте ви, що 3 головні причини, за якими люди зупиняються: щоб сходити в туалет, заправитися і купити їжу або напої. Нам в значній мірі доводиться робити принаймні одну з цих речей кожні 30 хвилин, ха-ха, так чому б не зупинитися в місці, де ви можете подбати про всі 3 відразу! Вашим дітям напевно сподобається виходити з машини, щоб зробити перерву в туалеті трохи веселіше!Мої діти обожнюють забігати всередину і вибирати свої улюблені цукерки! Погляньте на цю статтю, щоб зрозуміти трохи більше про те, що відбувається всередині автомобіля під час поїздок!

ВИБИРАЙТЕ ГОТЕЛІ З БАСЕЙНАМИ
Навіть якщо у вас немає дітей, після цілого дня сидіння в одній позі, втупившись в нескінченний чорний тротуар, будь-якому сподобається занурити пальці ніг в басейн! Готелі – Це ваш кінцевий пункт призначення кожен день, це майже все, що вам потрібно з нетерпінням чекати, крім того, що ви не відчуваєте провини за той пиріг з вівсяним кремом, який ви схопили в цілодобовому магазині. 😉 Але насправді переконайтеся, що ви насолоджуєтеся своїми ночами, коли переїжджаєте по країні, ви на 100% цього заслуговуєте!

ПЛАНУЙТЕ ВЕСЕЛІ ЗАХОДИ ПО ДОРОЗІ
У відчайдушній спробі припинити суперечки і неминуче “ми вже на місці” я спробував завантажити машину відволікаючими факторами. У нас немає шикарної машини, тому ми купили ці автомобільні DVD-плеєри з двома екранами. І оскільки я не великий шанувальник електроніки, я також дозволяю дітям брати з собою рюкзак, повний маленьких іграшок для ігор, книжок-розмальовок, кольорових олівців і всього, що вони могли б зробити в машині. Ці дитячі парти на колінах-ідеальний спосіб для дітей розфарбовувати, збирати лего або катати машинки. Столи на колінах також відмінно підходять для їжі в дорозі! Але ніколи не варто недооцінювати просто вистрибування з машини заради забавних маленьких картинок!

Просто пам’ятайте, що незалежно від того, як вам весело, дуже важливо залишатися зволоженим під час подорожі. Я знаю, що багато людей думають, що вони не будуть пити так багато, тому що вони не хочуть зупинятися і користуватися туалетом, це жахливо для вас! Всякий раз, коли ви зупиняєтеся в цілодобовому магазині, обов’язково візьміть трохи води, щоб залишатися зволоженим!

В цілому, цей переїзд назад до Вісконсіна дуже захоплюючий! У Епплтоні повно старих будинків, які просто кричать про те, щоб їх відреставрували, і я не можу дочекатися, коли почну будувати наш будинок!! Ви можете прочитати трохи більше про це тут.

Де ви зупиняєтеся, коли переїжджаєте по всій країні, і як ви виживаєте своїх дітей у процесі??

Залишити відповідь