Вибір здорового способу життя для себе

Бути здоровим не обов’язково повинно бути пов’язано тільки з втратою ваги. Ми повинні вести здоровий спосіб життя, тому що так краще для нас. Втрата ваги-це бонус! Цей пост спонсорується Vie Active. Всі думки повністю належать мені!
Сьогоднішній пост трохи виходить з моєї зони комфорту. Це не те, про що я зазвичай говорю, але це те, про що я дійсно думав останнім часом, і я відчуваю, що повинен поділитися з вами, хлопці. Здоровий спосіб життя – це не тільки втрата ваги! Давайте пірнемо всередину!

РОЗУМІЮЧИ, ЩО МЕНІ ПОТРІБНО ЩОСЬ ЗМІНИТИ
Очевидно, я завжди знав, що для тебе краще вести здоровий спосіб життя… знаєте, краще не вести здоровий спосіб життя ;). Але іноді легко випустити з уваги, що це насправді означає.

Справа не в дієті.

Справа не в тому, щоб скинути вагу.

І справа не в тому, як ти дивишся в дзеркало.

Мова йде про те, щоб бути здоровим. І це все. Здоровий спосіб життя-це спосіб життя. Це не примха, тенденція або короткострокове рішення. Це означає вирішити, як ви хочете провести своє життя, і не тільки з фізичної сторони, але і з ментальної, і дотримуватися її.

Для мене це було дуже важко в травні. Ми тільки що повернулися з сімейного відпочинку, і я пам’ятаю, як стояв на майданчику нашої задньої сходи і тягнувся назад, щоб почухати голову. Те, що ми всі робимо, напевно, сотні разів на день. Тільки на цей раз моє волосся почувалося дивно. І тут до мене дійшло, що там немає волосся. Це був мій скальп.

БОРОТЬБА З ОБЛИСІННЯМ
Я побігла прямо у ванну і підняла волосся наверх, щоб виявити гігантську лисину. Оскільки майже всі ви тут жінки, ви повністю зрозумієте цю наступну частину. Для жінок ваше волосся – дуже важлива частина вашого іміджу, і тому ідея розпустити волосся дійсно вражає. На мить я був в легкому шоці, а потім відразу ж почав гуглити все підряд і прийшов до висновку – у мене була алопеція.

Тепер, коли минуло кілька місяців, я можу озирнутися назад і зрозуміти, що за великим рахунком це не мало великого значення. Але для мене в той час це була велика справа. Це була ознака того, що з моїм тілом щось відбувається. Є так багато статей, в яких вам скажуть, що це не має ніякого відношення до стресу, але були і такі, в яких говорилося, що це безумовно так. Але в кінці всіх моїх досліджень я зрозумів, що це, безумовно, пов’язано зі стресом. У той час ми через багато проходили, і це мало абсолютний сенс. А іноді ти просто відчуваєш щось глибоко в своїх кістках, і ти знаєш те, що знаєш.

ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ
Як тільки я зрозумів, що стрес у моєму житті набирає обертів, я зрозумів, що мені потрібно щось змінити. І, чесно кажучи, це був довгий процес. Тренування і приведення себе в форму були на першому місці в моєму списку. Я роками боровся за те, щоб скинути вагу. І коли я кажу роки, я маю на увазі … ох…. як 10. Моєму старшому 11 років (при народженні він важив 9 фунтів 12 унцій), і я просто ніколи не приходив до тями після нього. Потім у мене народилося ще двоє дітей (які теж важили більше 9 фунтів). Я просто не був обдарований еластичною шкірою. Хотів би я сказати, що я змирився з цим і навчився любити своє тіло таким, яким воно є. Але я цього не зробив. Я на 100% цього не зробив, і я день у день борюся. Але я вчуся.

Іноді вам просто потрібно визнати свої проблеми і почати працювати над ними, і цього повинно бути достатньо. Це нормально-зазнати невдачі, а потім повернутися в потрібне русло. Це не нормально-терпіти невдачу, відчувати себе нікчемним і повністю здаватися.

розробка
І ось я тут, через кілька місяців. У мене були чудові тижні здорового харчування, і у мене були деякі невдачі. Але невдача в один прекрасний день з усього мого життя не означає, що я повинен здаватися. На жаль, я звик думати саме так. Якщо я поспішаю і їм щось не найкраще, це не означає, що мені потрібно кидати рушник. Це просто сигнал до того, щоб на наступний день намагатися ще старанніше. Я вчуся миритися з цим і зосереджуватися на прогресі. Прогрес вище досконалості, вірно?

Я записався в спортзал і займаюся спортом. Я пропустив кілька днів через роботу і наш графік, але я відмовляюся звільнятися тільки тому, що не зміг протриматися кілька днів.

Як я вже сказав, це зміна способу життя.

Тому я купив собі новий одяг для тренувань від Vie Active, щоб купити собі високоякісний одяг для виступів, який ніколи не жертвує стилем. Можливість добре відчувати себе в своєму тренувальному одязі надає мені впевненості, щоб йти в спортзал!

Зрештою, нам усім потрібно любити себе. Як ми можемо емоційно любити інших, якщо ми не можемо любити себе? Тому давайте перестанемо порівнювати себе з тим, що ми бачимо в інтернеті або навіть просто в магазині, і почнемо дивитися на те, якими ми хочемо бути і як ми збираємося вести цей спосіб життя.

До чого я хилю з усім цим постом? Чесно кажучи, Я не впевнений. Тим не менш, я впевнений, що хочу бути підзвітним комусь, щоб дотримуватися цих змін. Тому сьогодні я ділюся своїми попередніми фотографіями. Це я. це мої розтяжки (і мої незакінчені плінтуси), і я збираюся набути впевненості в собі. Давайте зробимо це!

Залишити відповідь