Гувер один PWR і важливість роботи по дому

Цей пост спонсорується Hoover, проте всі думки на 100% мої власні! Дитячі обов’язки по дому-це велика область зростання для наших дітей, яка допомагає підкреслити відповідальність і важливість важкої роботи. Я поділяю, як ми використовуємо нові продукти Hoover OnePWR, щоб навчити наших дітей чистити!
Вони завжди говорять вам, що виховання дітей-це важко, але коли ця перша дитина так ніжно сидить у вас в животі з крихітними тріпотіннями, ви думаєте про себе: “це буде легко, я буду любити свою дитину і вчити його, як бути милими людьми”. Так … ви зможете навчити їх бути милими людьми, однак вони також навчать ВАС тому, якими важкими можуть бути діти насправді.

Немає двох однакових дітей, і до них не додається інструкція з експлуатації. Тим не менш, іноді ви натрапляєте на статтю, в якій жінки, які роками були матерями, насправді не можуть дати вам пораду, але начебто говорять про те, що може спрацювати для ваших дітей, тому що це працює в 10% випадків для її власних. Якщо ви не розумієте цього твердження… ви це зробите, як тільки ваші діти навчаться говорити. 😉 Отже, сьогодні давайте поговоримо про дитячі обов’язки і про те, наскільки вони важливі!

ДОМАШНІ СПРАВИ ДЛЯ ДІТЕЙ З HOOVER ONEPWR
У моєму житті були часи, коли я був на висоті з розкладом домашніх справ і всіма організованими речами, які я міг би зробити, щоб організувати успішний день для своїх дітей. Тоді бувають моменти, коли ми буквально все бігаємо з відрубаними головами. Я не організований від природи, і я змирився з цим. Але це не означає, що я повинен припинити спроби або що наш графік не можна адаптувати. Мені подобається думати, що, оскільки ми не є організованою сім’єю, я навчаю своїх дітей пристосовності. Коли справа доходить до роботи по дому, я завжди роблю все можливе, щоб бути послідовним. Головне-ніколи не здаватися, навіть якщо ви збилися з курсу! Найцікавіше в прибиранні по дому спеціально для моїх дітей-це коли ми отримуємо нові іграшки для прибирання!

Компанія Hoover надіслала нам кілька своїх нових продуктів з лінійки Hoover ONEPWR, і я збираюся показати вам, як ми включаємо їх у нашу рутинну роботу / прибирання!

ЗАСІБ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ ТВЕРДИХ ПІДЛОГ / ПИЛОСОС І ШВАБРА В ОДНОМУ ФЛАКОНІ
Одна з найпростіших речей, яку можуть зробити мої діти, – це пропилососити. Вакуумні пилососи-відмінний спосіб прибирання для дітей, але в лінійку ONEPWR входить щось захоплююче – Бездротовий пилосос для твердих підлог ONEPWR Floormate JET. Це дозволяє моїм дітям пилососити під час прання для одномоментного очищення без використання шнура.

Наприклад, ви можете одночасно пилососити і прибирати розсипані пластівці. І це засіб для чищення твердих підлог безпечно для використання на листяних породах, плитці, ламінаті і може навіть освіжати килими, що робить його відмінним варіантом для використання всією сім’єю! Моїм дітям дуже подобається прибирати такі заворушення за один простий крок. І я згадав, що ви можете використовувати цей інструмент, щоб трохи освіжити свої килими?? Перемога!

ДОМАШНІ СПРАВИ ДЛЯ ДІТЕЙ СТАРШОГО ВІКУ
Мій син нарешті досить дорослий, щоб почати використовувати його для деяких робіт на свіжому повітрі. Він вже косить, і тепер за допомогою бездротової повітродувки Hoover ONEPWR він допомагає утримувати всі наші зовнішні поверхні в чистоті. Тут, на Середньому Заході, може бути досить вітряно, і завжди здається, що наші веранди і патіо брудняться, тому ми регулярно їх здуваємо. Це приклад відмінної рутинної роботи для дітей. Це не обов’язково повинно бути зроблено ідеально, але все ж вчить їх, як працювати, плюс немає нічого поганого в тому, щоб трохи повеселитися зі своєю рутиною;).

Цей бездротовий вентилятор легко тримати завдяки ергономічному дизайну ручки і роботі від батареї. Він здатний очищати великі тверді поверхні і двори. Завдяки вбудованому скребку для сухого листя це ідеальний інструмент для двору восени!

Залишити відповідь