Домашня безпека з підлогою Home Hawk ™

Я часто задаю собі питання Як батькові. Мої діти весь час сваряться. Я ріс з однією сестрою, яка була на 9 років старше мене, і я просто ніколи не пам’ятаю, щоб сварився з нею. Так чому ж я говорю про своїх дітей в пості, який явно присвячений домашній безпеці? Що ж… називайте мене божевільним, але найбільше мене хвилює те, що я можу спостерігати за ними у вітальні і подивитися, хто насправді почав бійку, ха-ха. Добре… хоча насправді. Давайте поговоримо про цю мою нову забавну іграшку-HomeHawk ™ Floorby Panasonic.

ДОМАШНЯ СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ
HomeHawk ™ FLOOR від Panasonic-це система домашнього моніторингу, що представляє собою одночасно лампу і камеру спостереження, яка непомітно поєднується з існуючими меблями, стежачи при цьому за вашим будинком і близькими. Я начебто жартував щодо того, щоб використовувати його, щоб доглядати за своїми дітьми. Я маю на увазі, що я буду робити це на 100%, але в наші дні, на жаль, нам потрібно більше безпеки! І тепер, коли мої діти досягають віку, коли вони можуть залишатися вдома самі, мені подобається ідея забезпечення додаткової безпеки і підзвітності для моїх дітей!

Підлога виконана як з чорного атласу, так і з сірої тканини і забезпечує розсіяне світло завдяки вбудованій HD-камері, 12-дюймовому стабілізованому основи і шнуру живлення змінного струму. Використовуючи технологію Bluetooth ™ , FLOOR автоматично підключається до Програми Panasonic HomeHawk, щоб ви могли переглядати відеозаписи вашого будинку в будь-який час, коли це необхідно. Такий відмінний варіант, якщо у вас теж є няня!

ЗБЕРІГАЙТЕ СВІЙ БУДИНОК І СІМ’Ю В БЕЗПЕЦІ
Завдяки повному списку функцій ви можете легко налаштувати його відповідно до потреб вашої родини. Ще одним дивним аспектом є те, що ви можете налаштувати геозону так, щоб, коли ви вдома, камера зупинялася. Однак ви все одно можете включити його вручну, щоб побачити, хто насправді почав цю бійку ;).

ОСОБЛИВОСТІ ПІДЛОГИ HOMEHAWK ™
Стриманий дизайн гармонійно впишеться в інтер’єр вашого будинку
Чутливе, активоване рухом розсіяне світло
широкий огляд на 140 градусів (по діагоналі) на рівні очей
Якість 1080p Full HD
Кольорове нічне бачення
Двосекундний попередній запис до того, як станеться інцидент
Двосторонній звук, вбудований динамік і мікрофон для двостороннього зв’язку
Настроювана установка з трьома висотами
Ніяких монтажних інструментів не потрібно для гнучкого розміщення по всьому вашому будинку
Два унікальних стилю (атласна чорна / сіра тканина) відповідно до існуючого декору вашого будинку
Інтелектуальне управління з геозонированием
Резервне живлення від акумулятора (8 батарейок типу АА, продаються окремо)
Настроювані зони активності (виберіть області в поле зору камери, щоб отримувати
оповіщення про рух)
Швидке відтворення для швидкого перегляду записаних відео
Відзнятий матеріал доступний через додаток HomeHawk
Сумісність з Amazon Alexa / Google Assistant

Залишити відповідь