Наземний транспортний засіб на основі гібридних енергій

Опитаний інформаційним агентством Conacyt, Віктор Мануель Рамірес Рівера, дослідник підрозділу з відновлюваних джерел енергії CICY, зазначив, що основною метою розробки було використання поновлюваних джерел енергії в наземних транспортних засобах, оскільки, незважаючи на численні ініціативи щодо створення таких транспортних засобів, досі жодна з них не вийшла на ринок.

“Є можливість електромобілів, які використовують батареї, але немає транспортного засобу, який буде використовувати поновлювані джерела енергії з транспортними системами. Є досить багато ескізів, в тому числі транспортних засобів, що працюють на водневих елементах, але комерційно жоден з них не вийшов”, – описав він.

За словами Раміреса Рівери, фотоелектрична система забезпечує відсоток споживаної енергії транспортного засобу, що дозволяє отримати кращу продуктивність, ніж традиційний електромобіль.

“Конкуренція цього транспортного засобу-це електромобілі, які вже існують, але у них є тільки системи зберігання, які дають енергію електродвигунам. У цьому випадку ми також використовуємо електродвигуни, але один відсоток-це батареї, а інший відсоток-це фотоелектрична система”, – зазначив він.

Аеродинамічний дизайн і перероблений матеріал в кузові
Автомобіль має дизайн у процесі подання заявки на патент, оскільки він був спеціально розроблений, щоб зробити його максимально аеродинамічним. За словами Раміреса Рівери, в дизайні були розглянуті два важливих пріоритети. Перший полягав у розподілі фотоелектричних систем, оскільки необхідно було покрити потужність, встановлену всередині транспортного засобу. Цей розподіл знаходиться у верхній частині транспортного засобу.

“Інша частина полягає в тому, що автомобіль не зупиняє повітря так сильно, якщо у нас є плоский профіль спереду, це досить зупиняє повітря і віднімає енергію. Мета полягала в тому, щоб відрізати вітер, точно в потрібному місці, щоб він був аеродинамічним”.

Конструкція була виготовлена з алюмінію, щоб зробити його якомога легшим, тому що чим менше вага автомобіля, тим менше енергії він споживає. Покриття автомобіля буде оснащено матеріалом TrialUM ® , розробленим групою з переробки CICY, який складається з ламінату, що складається з сердечника з переробленого матеріалу і металевих зовнішніх граней.

Технологія твердих частинок ламінату складається з відходів з високою ударостійкістю низької швидкості і високою здатністю до холодного постформування, тому її можна використовувати для багатоцільового використання в якості облицювання стін, фасадів і меблів.

“На даний момент він використовується для панелі управління, але насправді цей матеріал буде по всьому кузову. Він також має систему теплоізоляції, щоб безпосередньо не мати теплопередачі, яку отримують фотоелектричні панелі”, – зазначив дослідник”

Розвиток
Спочатку були запропоновані три альтернативи для розробки транспортного засобу: водневі елементи, фотоелектрична система або повітряно-компресійна рухова установка. Оцінивши всі три системи, дослідники вирішили, що найбільш економічним і кращим в співтоваристві може бути фотоелектрична система.

Після цього дослідники почали роботу з будівництва конструкції, аеродинаміки та встановлення фотоелектричних систем, а також силових систем та електроніки, пов’язаних з транспортним засобом.

Пізніше вони інтегрували системи управління, теплоізоляції і в даний час фокусують на конструкції кузова від TrialUM ® . “Ми об’єднали міждисциплінарну область між усім CICY з кількома учасниками і об’єднали в практичний прототип всі ті дослідження, які ми тут проводимо”.

Потужність транспортного засобу
Частина, що має велике значення для системи, захищена в сірій коробці всередині автомобіля і відповідає силовій системі. “Ви не можете бачити або фотографувати. Це система, яка дала нам багато головного болю, тому що вона складна, і тому що ми повинні думати про те, як генерувати всі алгоритми з системи, яка, крім того, динамічна”.

На відміну від фотоелектричної системи будинку, яка знаходиться у фіксованій точці і отримує енергію під певним кутом, транспортний засіб безперервно рухається у всіх напрямках, що збільшує складність вилучення енергії.

“У нас також є проблема хмарності, незалежно від того, хмарно чи ні, ми також можемо або не можемо отримати найбільшу кількість енергії. Це певні недоліки, які вже є у сонячного транспортного засобу”, – описав Рамірес Рівера.

Системи зберігання, управління та контролю
Система зберігання енергії була розроблена в блоці відновлюваних джерел енергії, він відповідає за вирішення всіх цих проблем. Наприклад, якщо хмарно і немає фотоелектричної енергії, система зберігання компенсує це, оскільки у неї є альтернатива підключенню до електрики, якщо ви хочете заряджати тільки систему зберігання.

“Електромобіль споживає енергію тільки від батарей. Альтернативою цьому є те, що він споживає від батарей, а також від фотоелектричних систем, а пріоритет системи управління полягає в тому, щоб споживати спочатку від фотоелектричних систем і після батарей, щоб продуктивність була вище”.

Оскільки придбані комерційні циркуляційні сонячні елементи є особливо чутливими —вони можуть бути пошкоджені в разі недостатнього рівня заряду і, отже, пошкодження всього пристрою— потрібно розробити систему прямого управління і контролю для кожного елемента. “Саме тут ми вкладаємо більше програмування в батареї””

“Автомобіль має систему управління живленням, яку ми розробили в лабораторії, яка також знаходиться в процесі патенту”ця система може передбачити нам, скільки енергії буде давати сонячна панель, скільки енергії будуть давати батареї, і керувати транспортним засобом в тандемі з обома джерелами”.

Система управління являє собою електронну систему харчування, яка за допомогою заздалегідь запрограмованих гасел вказує, коли повинна працювати фотоелектрична панель або батарея, що залежить від умов навколишнього середовища. Це доповнюється системою управління силовими системами.

“У нас також є читання кожної з клітинок, які важливі, ми можемо бачити навантаження кожної з осередків на дисплеї, і ці осередки служать нам для підведення підсумків. При завантаженні комірок це повинно бути зроблено рівномірно, тому що в іншому випадку ми могли б пошкодити систему зберігання”.

Наукове, практичне використання і далекоглядність
Система була розроблена в інтересах створення позашляховика для наукових дослідницьких функцій, але також вважається, що її використання зосереджено на практичних цілях, таких як їзда по важкодоступних дорогах, таким як пляж і джунглі. “Однією з таких потреб було те, що його можна було використовувати для туризму в місцях, де немає доступності палива”, – сказав дослідник.

“Автомобіль може промокнути, насправді це найважливіша особливість, тому що алюміній, який він використовує, анодований, це означає, що він не іржавіє при будь-якому явищі води, і якщо вода потрапляє на Фотоелектричні системи, існує також повна ізоляція з точки зору електричної частини, тому проблем не буде”.

Проект був розроблений протягом останніх двох років шляхом реалізації шести тез. Між учасниками групи, знаходяться Карлос Санчес, який працював в основному в області механіки, Хуан Мендес в області потужності, системи управління, і Фернандо Fun, в районі кузова.

За словами дослідника, перспективна проекція цього автомобіля полягає в тому, щоб надати йому автономію з точки зору водіння. В даний час студент Рамірес Рівера де ла ЕСТІЯ: Ecole Supérieure des Technologies Industrielles Avancées у Франції розробляє алгоритми бачення для конкретного проекту і має намір знову співпрацювати з ним у розробці робототехніки для наземного транспортного засобу.

До теперішнього часу водіння електромобілів і гібридів не має офіційних правил для їх вільного пересування, тому розробка цього прототипу може сприяти їх створенню і впровадженню в Мексиці.

Переваги електродвигуна в порівнянні з двигуном внутрішнього згоряння
Двигуни внутрішнього згоряння-це теплові двигуни, які від вибуху циліндрів транспортного засобу починають переміщати розподільний вал і вал обертання. Цей вибух створює багато шуму, що призводить до проблеми звукового забруднення.

“На електромобілі немає, тому що, оскільки він використовує обмотки або котушки для обертання з електромагнітними полями, немає вибуху і не генерує ніякого шуму. Він не забруднює шум”.

Іншою великою перевагою електродвигуна в порівнянні з двигуном внутрішнього згоряння є те, що він дуже ефективний. З 100 відсотків енергії, що вводиться в автомобіль внутрішнього згоряння, можна використовувати тільки 30 або 10 відсотків; в той час як у випадку електродвигуна, з 100 відсотків, близько 99 відсотків використовується.

“Це тому, що багато енергії в системах внутрішнього згоряння втрачається у вигляді тепла і не перетворюється безпосередньо в роботу, цю енергію ми практично викидаємо, тому ці двигуни настільки недостатні”, – зазначив він”

Залишити відповідь