Прем’єра EUROPA TOP HIT: Елтон Джон і Стіві Вандер випускають пісню “Finish Line”

Вперше в Європі FM, в Європі Top Hit, Камелія Chenciu і Сорін Нікулеску приносять новий сингл Elton John & Stevie Wonder – “Finish Line”. У п’ятницю, о 19: 00, Камелія Ченчіу і Сорін Нікулеску представляють пісні, які зараз пишуть історію в чартах, і вперше принесуть для Румунії найновіші сингли, про які всі будуть говорити в наступний період.

“Finish Line” – це нова пісня, випущена з альбому “The Lockdown Sessions”: колекція з 16 пісень, всі співпраця Елтона Джона з деякими з найбільш видатних художників в даний час, в тому числі Бренді Карлил, Чарлі Пут” Дуа Липа, Едді Веддер, Гориллаз, Lil Nas X, Майлі Сайрус, Нікі Мінай, Ріна Саваяма, SG Lewis, Стіві Нікс, Стіві Уандер, Surfaces Years & Years, Young Thug і багато інших.

“Finish Line”розкриває нову грань альбому”The Lockdown Sessions”. Це чудова п’єса з госпел-впливами, з безпомилковим голосом Стіві і його неперевершеним талантом на фортепіано, пісня також була виконана за допомогою the Sunday Service Choir, знаменитого хору Євангелія Каньє Уеста.

Співпраця з попередніх двох, відносяться: “I Guess That’s Why They Call It The Blues (feat. Стіві на гармоніці) і ” That’s What Friends Are For “(пісня для благодійного заходу 1985 року у співпраці з Діонн Уорік і Гледіс Найт), але через “Finish Line” це перший раз, коли ці дві легенди музики мають дует тільки їх. Результатом є шматок, який варто чекати, будучи вічнозеленим, в якому прекрасно поєднуються два характерних стилю двох великих художників. “Фінішна лінія” проводиться Ендрю Уоттом, переможцем Греммі. На тій же лінії, що і різноманітна, багата палітра, що визначає альбом “The Lockdown Sessions”, створення пісні складалося в рівній мірі з долі і роботи, взявши пологи з взаємної поваги і п’ятдесятирічної притчі.

Що стосується співпраці, Елтон Джон сказав: „Я не міг більше пишатися “Finish Line” – я б навіть посмів сказати, що це одна з моїх найкращих творів усіх часів. Голос Стіві так само вражає, як я пам’ятаю – – це звучить так, ніби йому знову виповнилося 17 років, він співає з незаперечним щастям і буйством у своєму голосі. Ендрю Уотт зробив неймовірну роботу, коли він випустив пісню. Це був чарівний процес. Я завжди обожнював співпрацювати зі Стіві, і я радий, що після п’ятдесяти років дружби я, нарешті, зробив дует тільки нашим. Він завжди був таким великодушним і милим зі мною, і його талант перевершує будь-які межі. Коли ви слухаєте, що він може робити вокально і інструментально в “фінішна лінія”, ви розумієте, що Ви маєте справу з справжнім генієм.”

Стіві Вандер каже: “це в той же час радість і честь співати для Елтона! Він був дійсно одним з найчудовіших людей в музиці, дружбі і любові, з якими я зустрічався в цьому житті! Художня творчість і музика означають, наприклад, Любов, постійну прихильність, яка утримує більше життів. І Елтон, кожен, хто чує ваш голос, коли ви співаєте “фінішну лінію”, почує вашу мудрість, біль, душу, любов, але і силу… я обожнюю її! Вітаємо Вас і нашу пісню, яка визначає нашу нескінченну дружбу і музичну співпрацю! Хай живе сер Елтон Джон!!!”

Новий сингл Elton John & Stevie Wonder вперше чути в Europa FM в п’ятницю після 19 годин. Шоу Europa Top Hit можна послухати і у відновленні, в Europa FM, в неділю, о 12: 00.

Залишити відповідь