Способи заощадити на рахунках за електроенергію-розумний термостат LUX CS1

Чи знаєте ви, що ви можете заощадити гроші на своїх рахунках за електроенергію? Подивіться, як розумний термостат LUX ® CS1 може допомогти вам досягти цих цілей! Цей пост спонсорується Johnson Controls, проте всі думки на 100% мої власні!
Останні два роки ми жили в нашому будинку без кондиціонера. У нас є примусове нагрівання повітря, але ніколи не встановлювався Кондиціонер. Це не зовсім ненормально тут, у Вісконсіні, але для цієї дівчини з Техасу я не любитель потіти у власному будинку. Отже, хоча літо коротке і, як правило, не таке спекотне, вологість і незручності через відсутність кондиціонера нарешті дісталися до нас! Крім того, нашій печі було близько 30 років, тому ми просто замінили все. Отже, давайте поговоримо про те, як заощадити на рахунках за електроенергію за допомогою нового доступного інтелектуального термостата LUX CS1!

ЕКОНОМТЕ НА СВОЇХ РАХУНКАХ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ
ВСТАНОВІТЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ТЕРМОСТАТ
За останні роки термостати пройшли довгий шлях. Новий інтелектуальний термостат LUX CS1 виробництва Johnson Controls пропонує безліч функцій енергозбереження, які забезпечують комфорт у вашому домі, і продається всього за 99 доларів! Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як простий перемикач термостата може заощадити вам гроші!

НАЛАШТУЙТЕ РОЗКЛАД, ЩОБ ЗАОЩАДИТИ НА РАХУНКАХ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ
Після встановлення та сполучення з додатком LUX (докладніше про це нижче) ваш новий інтелектуальний термостат LUX CS1 може підтримувати розклад, який дозволяє автоматизувати вашу систему в залежності від вашого способу життя. Навіть незначна зміна температури може зняти частину навантаження з вашої системи і заощадити ваші гроші. Розумний термостат LUX CS1 навіть має функцію під назвою Home and Away Aware ™ , яка контролює заповнюваність і автоматично виконує енергоефективні Налаштування.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ДОДАТОК LUX
Розумний термостат LUX CS1 може бути пов’язаний з додатком LUX для моніторингу ваших потреб в енергії. На додаток до простої операційної системи термостата програма надає навчальні та адаптивні інтелектуальні Поради для постійного вдосконалення. Ви також можете контролювати і регулювати температуру і налаштування термостата з будь-якого місця для 24 / 7 комфорту, контролю і спокою.

Якщо у вас є кілька об’єктів нерухомості (можливо, Airbnb), ви навіть можете керувати до 10 термостатами в додатку.

ЗАМІНЮЙТЕ ФІЛЬТРИ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ
Додаток Lux попереджає вас про необхідність заміни фільтра. Якщо ви не змінюєте фільтри регулярно, ось кілька причин, через які це не тільки забезпечує більш чисте повітря, але і допомагає знизити витрати на електроенергію. При забрудненому фільтрі вентилятору повітродувки доводиться працювати старанніше, щоб виштовхувати повітря. Існує більш високий ризик того, що ваш пристрій може перегрітися або замерзнути. Коли повітря не циркулює належним чином, частинки можуть осідати в повітроводі, викликаючи витік в вашу систему шкідливих забруднюючих речовин в повітрі.

ЗАМІНИТИ СТАРУ ПІЧ / КОНДИЦІОНЕР
Як правило, якщо ви використовуєте більш старий пристрій, це обходиться вам досить дорого. В наші дні печі і кондиціонери працюють набагато ефективніше. Отже, якщо ви сумніваєтеся в покупці нового пристрою (тому що в кінцевому підсумку це все одно потрібно буде зробити), знайдіть час, щоб провести деякі дослідження. Ви могли б заощадити сотні доларів протягом наступного року.

Залишити відповідь