Як ефективно прибирати свій будинок | безкоштовна версія для друку

Дізнайтеся, як ефективно прибирати свій будинок за допомогою цих простих порад і безкоштовної роздруківки, щоб переконатися, що ви нічого не пропустите! Цей пост спонсорується Hoover, проте всі думки на 100% мої власні! Цей пост містить партнерські посилання.
Я не впевнений, хто винайшов весняне прибирання, але вибір часу цілком логічний. Після того, як я застряг у будинку на всю зиму, я завжди в настрої привести будинок в порядок, коли сонце починає виходити з-за цих похмурих хмар. Я займаюся прибиранням вже давно, і сьогодні я збираюся поділитися своїми порадами про те, як ефективно прибирати ваш будинок. І ці поради призначені не тільки для весни. Це чудовий ресурс про те, як ефективно прибирати свій будинок кожного разу, коли вам потрібна хороша глибока прибирання!

У моїх дослідженнях зазвичай існує два способи, якими люди прибирають цілі будинки – або кімнату за кімнатою, або прибирання зон, а також прибирання завдань (не для конкретної кімнати). Я пробував обидва способи, але в кінцевому рахунку для мене найкраще підходить поєднання цих двох. Я скажу, що це більше процес, коли ви чистите весь ваш будинок, а не щоденне технічне обслуговування.

БЕРІТЬ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ ПОДАРУНКІВ ВІД ГУВЕРА

ПОЧНІТЬ З ВЕРШИНИ І ПРОСУВАЙТЕСЯ ВНИЗ
Причина, по якій ми починаємо з самого верху, полягає в тому, що, коли ми витираємо пил і чистимо верхні предмети, бруд може впасти на підлогу, тому, якщо ви вже вимили підлогу перед тим, як витерти пил, ви просто збираєтеся приховати всю свою важку роботу. По суті, ці поради допоможуть вам ефективно проводити прибирання, не витрачаючи даремно свій час!

ВИТИРАННЯ ПИЛУ У ВЕЛИКИХ ПРИМІЩЕННЯХ
Мені подобається починати з бездротового пилососа Hoover ONEPWR Max, що використовує насадки для видалення пилу з віконної обробки, дверних рам і т.д. ви можете використовувати це для будь-якої плоскої поверхні, на якій збирається пил. Мені подобається робити це по всьому будинку відразу. Вам вже потрібно пропилососити, і приємно просто прибрати всю високу пил.

ЯК ЕФЕКТИВНО ПРИБИРАТИ СВІЙ БУДИНОК
Після витирання пилу у великих приміщеннях я починаю працювати з кімнати в кімнату. Почніть, збираючи речі, які є недоречними, речі, які потрібно викинути. Якщо, наприклад, я знаходжу речі, які повинні бути в моїй спальні у вітальні, я просто переношу їх у свою спальню, не кладучи їх точно туди, куди вони йдуть. Я вважаю, що якщо я заповнюю свій час організацією кожного окремого предмета, Я відволікаюся і ніколи насправді не виконую завдання. Тому, просто перемістивши їх у потрібне місце, я думаю, що впорядкую ці речі, коли переїду в ці кімнати. Я створив безкоштовну роздруківку, щоб допомогти вам прибрати кожну кімнату окремо. Ви можете завантажити його нижче:

Залишити відповідь