Євробачення Румунія 2021: Roxen відправиться в Роттердам з новою п’єсою

Після того, як минулорічний випуск Євробачення був скасований через пандемію Covid-19, організатори оголосили, що цього року конкурс відновиться.

Eurovision Song Contest 2021 відбудеться в Роттердамі під гаслом “Open Up”, з півфіналами 18 і 20 травня і фіналом 22 травня.

Таким чином, представник Румунії Роксен відправиться в Роттердам, але з іншою піснею.

“Alcohol You”, пісня, обрана для видання 2020, не відповідає умові від регламенту конкурсу, який буде опублікований після 1 вересня 2020 року.

“Гасло Євробачення дійсно думаю, що він ідеально підходить для всього контексту: #ealtceva. У мене був абсолютно нетиповий рік, багато проблем і змагання, яке простягнулося майже два роки. Але, врешті-решт, найголовніше, щоб ми були здорові і могли добре бачити один одного. Я з нетерпінням чекаю, щоб дізнатися, якою буде пісня, з якою я буду представляти Румунію в цьому році на Євробаченні. Що б це не було, я сподіваюся, вам сподобається і сподобається. Я з нетерпінням чекаю, щоб почати подорож в Роттердам і зарядитися разом з кращою енергією”, – зізнається Роксен”

2021 проект “Євробачення Румунія” приносить прем’єру в історії участі нашої країни в конкурсі, і журі вирішить до кінця лютого пісню, яку Роксен виконає на сцені в Роттердамі.

Цей метод також використовувався багатьма країнами, успішно для вибору треку, таких як переможець Esc 2014, Кончіта Вурст – “повстання як Фенікс”, переможець останнього випуску, 2019, Дункан Лоуренс, з піснею “Аркада”, Елені Фурейра – “Fuego” (друге місце ESC 2018), Cesár Sampson – “Nobody But You” (третє місце ESC 2018) або Крістіан Костов – “Beautiful Mess” (друге місце ESC 2017).

Етап відбору румунської пісні на Євробаченні дебютує 1 лютого, і Roxen буде записувати в наступний період кілька треків. Демо-версії будуть представлені журі, яке вибере виграшну пісню.

“Конкурс Євробачення, ймовірно, стане першою музичною подією планети після року, коли музична індустрія постраждала, а жива музика на сценах мовчала. Музиканти з 41 країни будуть в Роттердамі більш єдиними, ніж будь-коли, і більш бажаними, ніж будь-коли, продемонструвати, яка чудова і цілюща сила може мати музика”, – заявила глава делегації Румунії на Євробаченні Ліана Станчу.

У Євробаченні Song Contest 2021 разом з Румунією беруть участь ще 40 країн. Як півфінали, так і міжнародний фінал ESC 2021 будуть транслюватися в прямому ефірі на TVR.

Попередній випуск музичного конкурсу був виграний Дунканом Лоуренсом, представником Королівства Нідерландів, з піснею “Arcade” в 2019 році.

Залишити відповідь