5 порад щодо ефективного обігріву Вашого будинку

Це спонсорований пост, написаний мною від імені Trane Residential. Всі думки на 100% мої. Прочитайте ці 5 порад про те, як нагрівати свій будинок в осінні і зимові місяці, зберігаючи при цьому баланс між комфортом і ефективністю.
Як Ви знаєте, ми живемо в старому будинку, побудованому в 1865 році. Враховуючи вік цього будинку, енергоефективність-одне з перших завдань, яке ми вирішили, коли його купили. Оскільки ми починаємо наближатися до зниження температури і переходимо до осені, я хотів би поділитися кількома порадами щодо сезонного обслуговування. Давайте обговоримо, як ефективно нагрівати ваш будинок і підтримувати його збалансованим в прохолодні місяці. Це допомагає всім у вашому домі відчувати себе комфортно, одночасно заощаджуючи гроші на рахунках за електроенергію.

ЗАМІНІТЬ СТАРУ ПІЧ
Я не можу достатньо підкреслити важливість вашої справжньої печі! Нещодавно ми замінили наші, і ми вже пожинаємо плоди оновленого пристрою. Я знаю, що вартість може здатися страшною, але ви будете заощаджувати гроші щомісяця і запобігати будь-яким надзвичайним ситуаціям з вашим нагрівачем. Якщо ви хочете замінити свою піч, я пропоную перевірити газову піч Trane S9V2. Ця піч відома не тільки своєю безшумною роботою і ефективністю, Але я знаю, що ми можемо довіряти цій системі, щоб наша сім’я відчувала себе комфортно навіть в найхолодніші дні. Тим не менш, обов’язково зверніться до свого фахівця з комфорту за додатковою інформацією про відповідний продукт для вашого будинку!

ПЕРЕВІРТЕ ПОВІТРОВОДИ, ВЕНТИЛЯЦІЙНІ ОТВОРИ І ФІЛЬТРИ НА ПРЕДМЕТ ЕФЕКТИВНОГО НАГРІВУ
Як згадувалося раніше, наш будинок досить старий. Це означає, що у нас є області нашого будинку, де в деяких кімнатах тепло сильніше, ніж в інших, що створює незбалансовану температуру у всьому нашому будинку. Перше, що потрібно зробити, щоб запобігти цьому, – переконатися, що ваші пічні канали належним чином герметизовані, вентиляційні отвори навколо вашого будинку відкриті і вільні, і, найголовніше, регулярно міняйте фільтр. Будь – яка з цих потенційних проблем може призвести до того, що ваша система буде працювати інтенсивніше, ніж слід, що може призвести до збільшення ваших експлуатаційних витрат. щоб, коли справа доходить до вашого фільтра, встановіть повторювані сигнали тривоги на свій телефон, щоб замінювати його кожні 30-90 днів залежно від вашої родини. Є домашні тварини? Пройдіть 30 днів і замініть його таким фільтром, як фільтр Trane Comfort Performance, який може вловлювати шерсть домашніх тварин, а також побутовий пил, пилових кліщів, спори цвілі і пилок. Я також пропоную скласти графік, щоб переконатися, що ваш кондиціонер регулярно обслуговується професіоналом, один раз навесні і один раз восени, щоб уникнути ремонту або заміни в майбутньому.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ СВІЙ ТЕРМОСТАТ
Підтримуючи тепло у вашому домі восени і взимку, не забудьте відповідним чином налаштувати термостат. Розумний термостат допомагає вам підтримувати роботу вашого будинку найбільш ефективним способом, дозволяючи встановлювати графіки включення тепла, коли воно вам найбільше потрібно, і вимикати його, скажімо, на ніч, коли ви можете заощадити на споживанні енергії… намагаючись впоратися з цими більш холодними ділянками вашого будинку, не просто підвищуйте температуру. Ви можете створювати кліматичні зони і направляти тепло туди, де це необхідно, частково закриваючи вентиляційні отвори в занадто теплих приміщеннях, що допоможе направити повітря далі в ті, де недостатньо тепло.. Слідуючи по повітроводах, щоб побачити, які приміщення опалюються за допомогою одних і тих же повітроводів, ви можете краще використовувати ці вентиляційні отвори для створення потрібної температури у вашому домі. Зрештою, наявність старого будинку не означає, що вам доведеться миритися з гарячими і холодними місцями навколо будинку і непослідовним повітряним потоком!

ЗАПУСТІТЬ СВОЇ СТЕЛЬОВІ ВЕНТИЛЯТОРИ
Стельові вентилятори призначені не тільки для того, щоб тримати вас в прохолоді. Насправді, якщо ви повернете перемикач на вентиляторі, щоб повернути напрямок лопатей за годинниковою стрілкою, коли температура зовнішнього повітря почне падати, це допоможе направити тепле повітря туди, де він вам найбільше потрібен. Ця зміна призведе до того, що більш холодне повітря підніметься вгору і опустить більш тепле повітря, що піднявся майже до стелі. Вам потрібно всього лише включити стельовий вентилятор на найнижчій швидкості за допомогою цієї простої зміни, щоб повною мірою використовувати тепле повітря у вашому домі, зберігаючи при цьому термостат трохи нижче.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО СВОЇХ ВІКОН
Вікна відіграють величезну роль у ефективності вашого будинку. Якщо у вас старі вікна, переконайтеся, що ви заклали всі щілини, щоб запобігти витоку теплого повітря. Ви також можете використовувати штори, щоб підтримувати температуру у вашому домі. Відкрийте штори, які дозволяють сонцю проникати всередину, і закрийте штори, коли сонце не потрапляє в ці вікна. Відкриваючи їх, ви дозволяєте сонцю проникати всередину і зігрівати ваш будинок, а закриваючи їх, ви запобігаєте витоку повітря і, отже, ізолюєте вікно.

Оскільки ми наближаємося і наближаємося до майбутніх прохолодних місяців, я сподіваюсь, що ці поради збережуть ваш будинок теплим, комфортним та ефективним. Будь ласка, зверніться до місцевого фахівця Trane Comfort з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас щодо поліпшення якості повітря у вашому домі!

Залишити відповідь