5 простих порад щодо приборкання привабливості для покращення вашого двору

Ознайомтеся з цими 5 простими порадами щодо миттєвого приборкання привабливості, які будь-хто може зробити, щоб миттєво підвищити вартість свого будинку! Спасибі Ryobi за спонсорування цього поста. Всі думки на 100% мої власні.
За останній рік ми реалізували безліч проектів за зовнішнім виглядом нашого будинку. У нас були замінені всі вікна, сайдинг і дах, що дуже допомогло. Тим не менш, нам все ще сильно не вистачало привабливості бордюру. Наприкінці минулого літа ми повністю розкрили наш двір і посадили траву. Цього року нашою метою було додати трохи стриманої привабливості нашому будинку!

ПОРАДИ ЩОДО ДОДАВАННЯ ПРИВАБЛИВОСТІ ДО ВАШОГО БУДИНКУ
Ці проекти вимагають дуже мало часу і дають такі вражаючі результати! Так що давайте відразу приступимо до цих проектів з приборкання привабливості!

ОБРІЖТЕ СВІЙ ГАЗОН
Утримання прямого краю по краях тротуарів і під’їзних доріжок миттєво надає вашому газону доглянутий вигляд. У нас досить маленький газон, тому ми використовуємо наш 40-вольтовий літій-іонний безщітковий електричний бездротовий тример для струн. Ryobi також пропонує окантовочную насадку, якщо вам потрібно подолати велику відстань.

ОЗДОБЛЕННЯ НАВКОЛО ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ
Дуже схоже на окантовку, коли ви підстригаєте всю траву навколо вашого ландшафтного дизайну, це надає вашому двору набагато більш чистий / доглянутий вигляд. Коли ви косите свій газон без обрізки, у вас залишається добре підстрижений газон і довгі шматки трави, що стирчать перед усіма вашими ландшафтними каменями і декором, що надають йому безладний вигляд. З 40-вольтовим літій-іонним безщітковим електричним бездротовим тримером для струн вам не доведеться турбуватися про змішування нафти і газу. Це починається прямо зараз, і кожен може використовувати цей інструмент для двору для чистих ліній!

ЧАСТО ПІДСТРИГАЙТЕ СВІЙ ГАЗОН
Я помітив, що багато людей стрижуть свій газон дуже коротко, щоб збільшити проміжок часу між стрижками. Однак це дійсно може пошкодити ваш газон. Коли ви підстригаєте його занадто коротко, це може серйозно виснажити запаси енергії трави, послабити або вбити траву, зробивши її вразливою для бур’янів. Тому підтримка правильної висоти має важливе значення для підтримки густої, пишної зеленої галявини.

Нещодавно ми змогли випробувати 40-вольтову безщіткову бездротову самохідну газонокосарку Ryobi, і я повинен сказати, що вона значно спростила стрижку! Я великий шанувальник вуличних інструментів на батарейках, тому мені не потрібно купувати бензин. Мені дійсно довелося привчити себе тримати їх зарядженими. Але тепер, коли у мене ввійшло в звичку, так легко просто вийти на вулицю і приступити до догляду за своїм двором. Не кажучи вже про те, наскільки це краще для навколишнього середовища! Газонокосарка Ryobi також зберігається в гаражі в складеному вигляді, що дає вам набагато більше місця для всіх ваших інших гаражних предметів!

Залишити відповідь