Europa FM Live Music приносить атмосферу великих концертів, вчора і сьогодні, на частотах Europa FM

Починаючи з цієї осені, щовівторка, з 21: 00, Europa FM Live Music прагне принести атмосферу великих концертів з учорашнього і сьогоднішнього дня на частотах Europa FM. За шоу стоїть Флорін Дрегеною, що займається виробництвом багатьох успішних програм на частотах Europa FM.

Завдяки впізнаваному голосу Мануели Ніколеску ми розповідаємо вам протягом дня історію концертів, що транслюються щоночі у вівторок.

“Europa FM Live Music прагне щовівторка з 21: 00 принести атмосферу великих концертів з учорашнього і сьогоднішнього дня на частотах Europa FM. Ми робимо це, тому що жива музика має свою чарівність, але також і тому, що за останні два роки у нас не було таких подій.

Ми починаємо з одного з найбільших благодійних заходів усіх часів, Live Aid 1985, ми йдемо на концерти великих художників, які ми захопили або не бачили в прямому ефірі в 90-х і 2000-х роках, а потім ми також потрапимо на сцени, які співають ті, хто сьогодні на вершинах. Єдина умова, щоб мати можливість співати наживо”, – говорить Флорін Дрегеною, ведучий Europa FM Live Music.

Залишити відповідь