ROCK SESSIONS: Gaye Su Akyol, протестуюча артистка, яка використовує метафору в якості зброї

У Туреччині Реджеп Таїп Ердоган відбувається дуже красиві речі з музичної точки зору. Gaye Су Akyol є одним з нових турецьких художників хвилі.

Akyol йде від турецького психоделізму 50 років тому, перетворює його в модернізм і додає Західні музичні впливи, які йдуть від Ніка Кейва до Лани Дель Рей.

“Istikrarlı Hayal Hakikattir” є чудовою роботою, стилі і впливу чудово змішуються, після того, як гітари Приспів вступає з великою силою і подвоюється тонким, тонким, ледь помітним жіночим ангелом. Сцена завершується мужнім хором, який просто забиває, але повертається і відновлює рефрен, майже acapella, в кінці п’єси.Гейє є випускником соціальної антропології та живопису і виріс в оточенні музики. Мати була оперною співачкою, в той час як його батько слухав турецький поп і джаз. Дядько був фанатом Anadolu Rock і Led Zeppelin, і брат змусив її виявити нірвану в 10 років.

Акьол вважає себе протестантською художницею, яка вміє керувати метафорою в якості зброї, тому що, за її словами, якщо ви використовуєте гасла,”це не впливає на людей”. Її музика є справжньою та оригінальною, тому що вона повинна передати “біль і щастя культурі, в якій ви виросли”.

Залишити відповідь